Wybierasz się na weekend do Poznania? Parkuj ekonomicznie w centrum miasta!

Parkowanie samochodu na parkingu podziemnym

Artykuł partnera.

Poznań to wyjątkowe miasto, do którego warto się wybrać z wielu powodów. Jest ono chętnie odwiedzane przez turystów. Jeżeli masz zamiar spędzić tu weekend, w planach wyjazdu koniecznie uwzględnij kwestie związane z parkowaniem. To pozwoli zaoszczędzić sporo cennego czasu oraz pieniędzy.

Gdzie zostawić samochód w centrum Poznania?

Zwiedzając Poznań, najwygodniej poruszać się po mieście na piechotę oraz transportem publicznym. Samochód najlepiej zostawić w centrum, skąd wszędzie łatwo się dostać, ponieważ jest ono znakomicie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Poza tym to właśnie tu znajduje się sporo turystycznych atrakcji. Świetnym rozwiązaniem jest podziemny parking. Poznań w tym zakresie jest obsługiwany m.in. przez Grupę Interparking, która prowadzi parking zlokalizowany pod Placem Wolności – czyli w samym centrum stolicy Wielkopolski. Stąd jest bardzo blisko do takich atrakcji jak np. Stary Rynek, Muzeum Narodowe, Biblioteka Raczyńskich czy Stary Browar.

Podziemny parking w centrum Poznania – rezerwuj wcześniej!

Miejsce postojowe na wspomnianym powyżej parkingu można zarezerwować ze stosownym wyprzedzeniem, jeszcze przed przyjazdem do Poznania. W tym celu należy odwiedzić stronę usługodawcy i wypełnić zamieszczony na niej prosty formularz rezerwacyjny. Podaje się w nim termin i godzinę rozpoczęcia i zakończenia postoju. Opłatę również można uiścić online. Świetnym rozwiązaniem jest też wykupienie dobowej opcji parkowania – od 6. do 24. godzin. Każdy jednak musi samo dokonać niezbędnych kalkulacji, aby sprawdzić, co najbardziej mu się w danym przypadku opłaca.

Podziemne parkingi w centrum Poznania – jakie są ich atuty?

Podziemne parkingi – w Poznaniu i nie tylko – mają mnóstwo zalet. To przede wszystkim ogromne udogodnienie dla kierowców, gdyż nie muszą oni tracić czasu na szukanie miejsca postojowego. Opcja rezerwacji online zdecydowanie ułatwia sprawę. Ponadto podziemne parkingi nie ingerują w krajobraz miasta, więc przestrzeń nad nimi da się zagospodarować na różne sposoby.

Author: adminza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.