Szybkie parkowanie w centrum miasta – to możliwe!

Postawiony parkomat w centrum miasta

Artykuł partnera.

Chociaż trend ograniczania emisji spalin i liczby samochodów w centrach miast szerzy się coraz bardziej, problemy z szybkim i sprawnym parkowaniem w kluczowych obszarach wciąż doskwierają ich mieszkańcom. Tradycyjne parkomaty często ulegają awariom, a czasem znajdują się w dużej odległości od miejsca parkingowego, które udało ci się znaleźć. Odpowiedzią na te kłopoty, a zarazem dużym ułatwieniem dla zmotoryzowanych są mobilne aplikacje do parkowania. Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić w ten sposób nie tylko czas i nerwy?

Funkcjonalna aplikacja – opłaty parkingowe pod kontrolą

Korzystanie z mobilnych aplikacji, aby opłacić parking jest niezwykle wygodne. Należności możesz bowiem uregulować jeszcze zanim wysiądziesz z samochodu. Oczywiście każda aplikacja ma własny regulamin użytkowania – zwykle taki dokument dostępny jest na stronie wybranego operatora.

Do takiej zdalnej formy płacenia za parking przekonuje także łatwy system precyzyjnej kontroli czasu pozostawienia pojazdu w strefie. W przypadku aplikacji AnyPark do dyspozycji masz dwa główne polecenia – „Start” oraz „Stop”. Dzięki temu sam decydujesz, kiedy rozpoczynasz parkowanie i kiedy je kończysz. Opłaty zostaną naliczone co do minuty czy sekundy postoju. Nie zatem obaw, że przepłacisz za parking w centrum, jeśli wrócisz do pojazdu wcześniej, niż się spodziewałeś.

Parking w kilku kliknięciach i co jeszcze? Pozostała zalety aplikacji

Jesteś właścicielem kilku pojazdów i interesuje cię mobilna aplikacja? Opłaty parkingowe uregulujesz dla każdego z nich. Wszystko dzięki specjalnej funkcji dostępnej m.in. w AnyPark. Możesz otworzyć kilka sesji parkingowych dla różnych aut jednocześnie. Poza parkowaniem w nowoczesnych aplikacjach na telefon czy tablet opłacisz też należności za przejazdy płatnymi odcinkami autostrady czy kupisz bilet komunikacji miejskiej. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej ułatwić ci codzienność.

Czeka cię podróż samochodem do centrum miasta i już martwisz się o to, czy zdążysz do urzędu, pracy czy po inne sprawunki? Nawet jeśli znajdziesz wolne miejsce w strefie płatnego parkowania, niewykluczone, ze pojawią się inne komplikacje, jak awaria parkomatu, długa kolejka do niego czy po prostu problem z jego znalezieniem. Zrób coś dla siebie i zainstaluj jedną z aplikacji mobilnych do parkowania. Pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić, czy dane miasto i strefa zostały uwzględnione przed konkretnego operatora.

Author: adminza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.