Planujesz pobyt we Wrocławiu? Pomyśl o parkowaniu!

Podziemny parking we Wrocławiu

Wrocław to miasto chętnie odwiedzane w celach turystycznych i służbowych. Każdy, kto zamierza spędzić w stolicy Dolnego Śląska kilka dni, powinien dobrze zaplanować swój pobyt. Konieczne jest uwzględnienie kwestii związanych z parkowaniem, aby uniknąć problemów ze znalezieniem miejsca postojowego.

Przyjeżdżasz do Wrocławia? Parkuj w centrum!

Osobom przyjeżdżającym do Wrocławia najbardziej zależy na miejscach postojowych w centrum miasta. Stąd wszędzie łatwo się dostać – zwłaszcza że spotkania biznesowe przeważnie odbywają się właśnie w tej części stolicy Dolnego Śląska. Tu też znajduje się sporo atrakcji turystycznych, a jak wiadomo, zwiedzać jest najlepiej na piechotę lub poruszając się komunikacją miejską. Trzeba jednak brać poprawkę na to, że korki w centralnej części Wrocławia to niestety codzienność, podobnie jak trudności z namierzeniem wolnego miejsca, gdzie można zostawić samochód. Niektórym kłopotom da się zapobiec – wystarczy przed przybyciem do Wrocławia dokonać rezerwacji miejsca na podziemnym parkingu.

Podziemny parking w centrum Wrocławia – jak rezerwować, o czym pamiętać?

Istnieje sporo powodów, dla których warto zdecydować się na podziemny parking. Wrocław centrum to lokalizacja obsługiwana m.in. przez Grupę Interparking. Prowadzony przez nią obiekt znajduje się przy Narodowym Forum Muzyki i liczy 662 miejsca. Jest czynny przez całą dobę przez wszystkie dni w tygodniu. Można się stąd dostać bezpośrednio do gmachu NFM lub wjechać windą prosto na pl. Wolności. Ogromnym ukłonem w kierunku kierowców jest możliwość zarezerwowania miejsca online. Wystarczy wejść na stronę usługodawcy i wypełnić prosty formularz. Podaje się w nim datę i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia parkowania.

Wybierając podziemny parking w centrum Wrocławia, należy mieć na uwadze nie tylko opłaty za postoje, ale także dokładne usytuowanie obiektu. Ważne są też zastosowane tu zabezpieczenia – dla każdego kierowcy istotne jest to, aby samochód był dobrze chroniony przed uszkodzeniami czy kradzieżą.

Author: adminza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.